Organiziranje i postavljanje izložbi

Filatelistički Klub „Marija Hunjak“ do sada je u suradnji sa članovima Kluba ostvario pet velikih projekata.

2009. godine izložba povodom dana Grada Čakovca
u izradi izložbe sudjelovala su djeca nižih razreda osnovne škole sa svojim prvim izlošcima nastalim na školskim filatelističkim radionicama uz pomoć voditelja radionica Hunjak Darka .
Izložba je postavljena u prostoru Centra za kulturu Čakovec, a svečano ju je otvorio tadašnji gradonačelnik Grada Čakovca gospodin Branko Šalamon.

2010. godine izložba „I mi smo dio svjetskog prvenstva“ povodom svjetskog prvenstva u nogometu u Južnoj Africi. Izložba je realizirana u suradnji sa Hrvatskim Filatelističkim Društvom „Zrinski“ iz Čakovca i Knjižnicom ''Nikola Zrinski'' Čakovec.
Izložbu je svečano otvorio tadašnji zamjenik Župana Međimurske županije gospodin Matija Posavec.

2011. godine izložba „Sjećanje i nada“ izložena je u prostoru Centra za Kulturu Čakovec povodom posjeta Svetog Oca Benedikta XVI Republici Hrvatskoj.
Svečanom otvorenju nazočili su predstavnici Grada Čakovca, Međimurske županije, Franjevačkog samostana Čakovec te Varaždinske Biskupije. Izložbu je otvorio Msgr. Josip Mrzljak.

2012. godine izložba „Olimpijske igre London 2012.“
Izložba edukativnog karaktera „Olimpijske igre London 2012.“ bila je postavljena u osnovnim školama Međimurske županije i realizirana je uz pomoć Hrvatskog olimpijskog odbora. Uz postavu izložbe održano je predavanje o filateliji.

2013. godine izložba „Sve što nas povezuje“
Izložba postavljena je 15. lipnja 2013. godine u Europskom domu Zagreb povodom ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju 1. srpnja 2013. godine, a prikazuje poštanske marke svih 28 članica Unije.
Izložbu je svečano otvorio gradonačelnik grada Zagreba gospodin Milan Bandić.
Još uvijek aktualna, izložba je također posavljena 1.srpnja 2014. u Centru za kulturu Čakovec povodom prve obljetnice ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju.

Filatelija Hunjak

Pretraga kataloga